O nas
A A A
 
Szlachecki Dwór jest firmą  istniejącą na rynku od 2010 roku. Posiadamy trzy prężnie rozwijające się sale w Racławicach k/Miechowa, w Sieciechowicach k/Michałowic i w Pobiedniku Wielkim k/Krakowa.

Organizujemy przyjęcia weselne, komunie, chrzciny, bankiety imprezy integracyjne. Do dyspozycji gości oddajemy sale restauracyjne na 350 osób oraz duży parking. Oferujemy również usługi cateringowe oraz obsługę przyjęć weselnych, komunii i chrzcin poza naszym lokalem. Zadbamy o to, aby dla każdego z naszych gości były to niezapomniane chwile. Mamy na to kilka sprawdzonych sposobów. Oddajemy do Państwa dyspozycji doświadczony zespół ludzi, którzy z pasją wykonują swoją pracę oraz są otwarci na nowe wyzwania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Dbając o najwyższą jakość podawanych potraw, oraz o dobry smak wszystkie dania przygotowujemy sami w naszej kuchni. Para Młoda ma do wyboru 4 rodzaje menu, a w każdym z nich kilka dań dzięki czemu możemy zaspokoić rożne gusta kulinarne. Wychodząc naprzeciw klienta zapraszamy do komponowania swoich propozycji menu.

Budynki są przyjazne osobom niepełnosprawnym. Sale są przestronne i klimatyzowane. 

ZAPRASZAMY!!!

 
 
 

Szlachecki Dwór - Racławice

32-222 Racławice k/Krakowa
Rezerwacje: tel. 787 865 549
email: raclawice@szlacheckidwor.com.pl

Szlachecki Dwór - Sieciechowice

32-095 Iwanowice, Sieciechowice
Rezerwacje: tel. 666 813 814
email: sieciechowice@szlacheckidwor.com.pl

Odwiedź nasz profil na:

Copyright 2015 Szlachecki Dwór. All Rights Reserved     Polityka Prywtaności O nas Menu Nasza Oferta Rezerwacje Galeria Kontakt