O nas
A A A
 
Szlachecki Dwór jest firmą  istniejącą na rynku od 2010 roku. Posiadamy dwa prężnie rozwijające się sale w Racławicach k/Miechowa oraz w Sieciechowicach k/Michałowic. Wkrótce otwieramy nową salę w Pobiedniku Wielkim.

Organizujemy przyjęcia weselne, komunie, chrzciny, bankiety imprezy integracyjne. Do dyspozycji gości oddajemy sale restauracyjne na 350 osób oraz duży parking. Oferujemy również usługi cateringowe oraz obsługę przyjęć weselnych, komunii i chrzcin poza naszym lokalem. Zadbamy o to, aby dla każdego z naszych gości były to niezapomniane chwile. Mamy na to kilka sprawdzonych sposobów. Oddajemy do Państwa dyspozycji doświadczony zespół ludzi, którzy z pasją wykonują swoją pracę oraz są otwarci na nowe wyzwania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Dbając o najwyższą jakość podawanych potraw, oraz o dobry smak wszystkie dania przygotowujemy sami w naszej kuchni. Para Młoda ma do wyboru 4 rodzaje menu, a w każdym z nich kilka dań dzięki czemu możemy zaspokoić rożne gusta kulinarne. Wychodząc naprzeciw klienta zapraszamy do komponowania swoich propozycji menu.

Budynki są przyjazne osobom niepełnosprawnym. Sale są przestronne i klimatyzowane. 

Zapraszamy w nasze szlacheckie progi.

 

WIELKIE OTWARCIE   NOWEGO OBIEKTU W
Pobiedniku Wielkim na przełomie 2018/2019

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ORAZ ZAPISY POD NR.TEL. +48 510 866 686

ZAPRASZAMY

 
 
 

Szlachecki Dwór - Racławice

32-222 Racławice k/Krakowa
Rezerwacje: tel. 787 865 549
email: raclawice@szlacheckidwor.com.pl

Szlachecki Dwór - Sieciechowice

32-095 Iwanowice, Sieciechowice
Rezerwacje: tel. 666 813 814
email: sieciechowice@szlacheckidwor.com.pl

Odwiedź nasz profil na:

Copyright 2015 Szlachecki Dwór. All Rights Reserved     Polityka Prywtaności O nas Menu Nasza Oferta Rezerwacje Galeria Kontakt