Szlachecki Dwór Racławice
A A A
 

Zapraszamy do naszego Domu Weselnego w Racławicach!

Szlachecki Dwór Racławice mieści się w malowniczej miejscowości słynnej z historycznej bitwy w powstaniu kościuszkowskim, a to jest niecałą godzinę drogi od Krakowa. Budynkowi nadaliśmy kształt włoskiej villi, dzięki czemu stworzony został niepowtarzalny klimat. Mieszczą się tu dwie sale, w których bawić się może nawet 400 osób. Do zalet tego miejsca należy blisko dwuhektarowy teren wokół domu weselnego, w tym ogród. 

Zapewniamy przestronny (na 100 samochodów) monitorowany parking.

Szlachecki Dwór to więcej niż sala weselna, można tu zorganizować:

  Uroczystości rodzinne:
  • wesela,
  • komunie,
  • chrzciny,

Imprezy okolicznościowe:
  • urodziny, imieniny
  • bale sylwestrowe
  • bale andrzejkowe
  • osiemnastki, studniówki.


Szlachecki Dwór posiada też ofertę dla firm (organizujemy m.in. imprezy integracyjne). Zapewniamy wyśmienite dania, profesjonalną i miłą obsługę. Możemy polecić profesjonalny zespół, oraz autokar dla gości. Chętnie osobiście opowiemy o Szlacheckim Dworze, oraz odpowiemy na wszelkie pytania. W sezonie zimowym, możliwość negocjacji cen!

Dbałość o jakość usług jest dla nas bardzo ważna dlatego wciąż się rozwijamy podjęliśmy współpracę z animatorami (opiekunami do dzieci) którzy oferują : gry, zabawy, konkursy, puszczanie dużych baniek, malowanie twarzy i rączek, oraz wiele innych.

 
 
 

Szlachecki Dwór - Racławice

32-222 Racławice k/Krakowa
Rezerwacje: tel. 787 865 549
email: raclawice@szlacheckidwor.com.pl

Szlachecki Dwór - Sieciechowice

32-095 Iwanowice, Sieciechowice
Rezerwacje: tel. 666 813 814
email: sieciechowice@szlacheckidwor.com.pl

Odwiedź nasz profil na:

Copyright 2015 Szlachecki Dwór. All Rights Reserved     Polityka Prywtaności O nas Menu Nasza Oferta Rezerwacje Galeria Kontakt